internette sörf yaparak para kazanmak ister misiniz?, internette

1)Nedir bu AGLOCO dedikleri?
Google'i artik herkes biliyor. Tüm aramalarımızı orada yapıyoruz. Peki, ne kadar kazandıklarını biliyor musunuz? 2006 da 10,6 milyar dolar ciro yaptılar. Peki Google i dünya devi yapan bizlere bu paradan birsek veriyorlar mı?
AGLOCO internetteki bu reklâm pastasından önemli bir pay almak üzere kurulan akıllıca bir program. Sadece reklâmdan değil, internetten yapılan satışlardan da komisyon kazanacak. Elde edeceği gelirlerin de %90'ini AGLOCO üyeleriyle paylaşacak. Üye şayisi çoğaldıkça gelirleri artacak, gelirleri artıkça üyelerine daha çok kazandıracak.
AGLOCO önümüzdeki 1-2 yılda internetin en büyük şirketlerinden biri olmaya aday.

2)Hmm. Olabilir sanki. Peki, ben ne kadar kazanırım?
AGLOCO'ya üye olup, viewbari kurdunuz. İnternette de ayda en az 5 saat vakit harcıyorsunuz. Bu sayede adamların kasasına ayda yaklaşık 12,5dolar para girecek. Bunun 5 dolarını size verecekler. 6,25 dolarını da sizi öneren üyelere dağıtacaklar. Kendilerine de 1,25 dolar kalacak. Burada sizin için para kazanmanın en önemli noktası yeni üyeler önermek. 5. kademeye kadar altınızdaki üyelerden de para kazanacaksınız.
Örneklendirirsek: Siz AGLOCO'ya 10 arkadaşınızı üye yaptınız. Arkadaşlarınız sizin kadar çabalamadılar ve her biri ortalama 3 kişiyi üye yaptı. Ve onlar da 3'er kişi diyelim. 5. kademeye kadar bu alt üyelerden siz de gelir elde edeceğiniz için aylık geliriniz 1517,5 dolar olur. Kaç kişiyi üye yaparsanız ne kadar kazanacağınızı, AGLOCO'nun web sayfasında, Member Calculator bölümünde hesaplayabilirsiniz.

3)Para mı nasıl alacağım?
Kazandığınız parayı banka hesabınıza yollayacaklar. Ayrıca Paypal hesabınızda çekebilirsiniz.

4)Üye olurken ya da Viewbar'i indirirken benden para falan isteyecekler mi?
Üyelik tamamen ücretsiz. Titan gibi saadet zincirleri, yeni üyelerden aldıklarını eski üyelere dağıtırlardı. Burada internetteki reklâm pastasından AGLOCO ve siz payınızı alacaksınız. Titanla tek benzerlik, erken üye olanların kazancı daha fazla olacak.
Google yeterince kazandı. Google kadar olmasa da siz de internette KAZANMAYA BASLAYIN

Tek yapmanız gereken https://www.agloco.com/web/guest/signup?referralCode=+BBGR9994&lang= tıklayarak üye olmak ve viewbari indirip kurmak. Bundan sonra programı ayda en az 5 saat çalıştırmak. Program sizi rahatsız etmeyecek şekilde bilgisayarınızın saatinin yanında duruyor. Siz internetten arama yapacağınız zaman programın yeşil ikonuna tıklıyorsunuz ve viewbar açılıyor. Aramanızı buradan yapabiliyorsunuz…

BOL KAZANÇLI GÜNLERE.... smile.gif

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !